4 صنعت آب و فاضلات کشور .:.

بسم الله الرحمن الرحیم
به "هم اندیشیِ آنلاین پیرامون صنعت آب و فاضلاب" خوش آمدید!

اندیشکده مجازی (اتاق فکر) صنعت آب و فاضلاب، در راستای اجرای ماده 20 قانون مدیریت خدمات کشوری و به منظور تحقق قسمتی از راهبرد شماره 13 بخش آب و فاضلاب که برگرفته از سند چشمانداز و برنامۀ راهبردی بلند مدت وزارت نیرو تا افق 1404می باشد و با هدف جلب مشارکت عموم ذینفعان (اعم از پرسنل، مشترکین، اساتید دانشگاه، دانشجویان، سازمانهای مردمنهاد و ...) در فرایند تصمیم سازی امور مرتبط با صنعت آب و فاضلاب با رویکردی مجازی طراحی و پیاده سازی شده است.
این اندیشکده با شعار "با هم بیندیشیم و با هم عمل کنیم" در صدد است تا موضوعات استراتژیک صنعت را در معرض هماندیشی قراردهد تا با بهره گیری از ظرفیت فکری نخبگان، صاحب نظران و ذینفعان در جهت بالندگی صنعت آب و فاضلاب و رضایت هر چه بیشتر ذینفعان گام بردارد.

در همین صفحه جهت ثبت نام، چند سوال مقدماتی از شما پرسیده خواهد شد که از بین آنها صرفاً پاسخ دادن به سوالاتِ ستاره دار ضروری است. شناسه ی شما، آدرس ایمیلی خواهد بود که وارد می کنید و گذرواژه به دلخواه شما تعیین می شود. این شناسه و گذرواژه در مراجعات بعدی شما مورد نیاز خواهد بود لذا پس از ثبت به آدرس ایمیلِ اعلامی نیز ارسال خواهد شد.
پس از ورود به بخش اصلی، سرفصلهای هم اندیشی را مشاهده خواهید کرد. پس از انتخاب سرفصل یا سرفصلهایی که با حوزه ی تخصصی خود مرتبط می دانید، گزاره هایی را مشاهده می کنید که تصور می شود می توانند زمینه سازِ تحول در حوزه ی مورد نظر باشند. با کلیلک بر روی هر گزاره می توانید استدلال های موافقین و مخالفین و برخی پیشنهادات را مشاهده کنید. پس از مطالعه ی استدلال-های موافقین و مخالفین می توانید بر مبنای تشخیصی که از مفید بودن و عملی بودنِ آن گزاره دارید، درجه ی موافقت یا مخالفت خود با آن گزاره را علامت بزنید و نیز اگر استدلال یا پیشنهاد جدیدی دارید، در پنجره ی مربوطه بنگارید. بدیهیست که الزامی برای اظهار نظر پیرامون همه ی گویه ها وجود ندارد. در مابینِ انجام اظهار نظر دکمه ی "ذخیره کن" را از انتهای صفحه یا کلیدهای ctrl+S را از صفحه کلید بفشارید تا قضاوت هایی که وارد نمودید ذخیره شود. در خاتمه نیز قبل از خروجِ از سیستم، دکمه ی "ذخیره کن و خارج شو" را از انتهای صفحه بفشارید.
شما در هر زمان و به دفعات می توانید برای شرکت در هم اندیشی به سامانه مراجعه کنید و پس از ثبت نظرات از آن خارج شوید. پس از پایان دور اولِ هم اندیشی خلاصه ای از نظرات جدیدِ بارگزاری شده توسط خبرگان به اطلاع شما خواهد رسید و مجدداً به شما فرصت داده خواهد شد که بر مبنای اطلاعاتِ جدید، نظرات قبلی تان را اصلاح و تکمیل کنید.
راهنمایی مفصلتر از نوار فوقانیِ صفحه ی هم اندیشی قابل دسترسی است.

ورود به سامانه هم اندیشی

step3

در بخش ثبت نام چند سوال مقدماتی از شما پرسیده خواهد شد که از بین آنها صرفاً پاسخ دادن به سوالاتِ ستاره دار ضروری است. شناسه و گذرواژه به دلخواه شما تعیین شده و این شناسه و گذرواژه در مراجعات بعدی شما مورد نیاز خواهد بود. همچنین پس از اتمام ثبتِ نام، تاییدیه ی ثبت نام به آدرس ایمیلِتان ارسال خواهد شد.

ثبت نام

searching

شما می‌توانید جهت ثبت محصولات خود از قسمت ثبت‌نام اقدام نمایید. جهت دریافت فایل راهنمای ثبت‌نام که در آن تمامی مراحل ثبت اولیه محصول با توضیحات لازم ذکر شده است، اینجا کلیک کنید. پس از ثبت‌نام اولیه، شرکت و محصول توسط کارشناس مربوطه ارزیابی شده و در صورت اخذ تاییدیه، ورود مجدد جهت تکمیل اطلاعات مربوط به شرکت و محصول امکان‌پذیر خواهد شد.

guide